Yapay Zeka Seminer Dizisi

by Fahrettin Ay | Haz 04, 2021
İTÜ Yapay Zeka ve Veri Bilimi Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından organize edilen yaz dönemi boyunca sürecek olan seminerlere ilgilenen herkes davetlidir.
İTÜ Yapay Zeka ve Veri Bilimi Uygulama ve Araştırma Merkezi yaz dönemi boyunca alanında uzman birçok bilim insanını seminer dizisinde ağırlayacak.

11 Haziran - 19 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek Yapay Zeka Seminer Dizisine aşağıdaki bağlantı yardımıyla kayıt olabilirsiniz.

Kayıt Formu

İTÜ Yapay Zeka Merkezi Seminer Dizisi

Leave a comment

İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi

bf-hakkimizda

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği eğitimi, 1980 yılında Elektrik-Elektronik Fakültesi bünyesinde kurulan Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ile başlamıştır. Çağın gereklerine daha uygun bir eğitim verebilmek amacıyla, 1997 yılında Bilgisayar Mühendisliği aynı fakültenin bir bölümü olarak yeniden yapılanmıştır. 2010 yılında Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi'nin kurulmasıyla ilgili program ve bölümler yeni fakülteye aktarılmıştır.

İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi'nin öğrencilerine ve çalışanlarına yönelik belgeleri, iş-staj ilanlarını ve duyuruları barındıran portal'a erişim için tıklayınız.

Fakültemizin öğrencilerine ve mezunlarına yönelik iş, staj, etkinlik v.b. duyuruları paylaşmak isteyen kuruluşlar portal sayfamıza GitHub veya LinkedIn hesabıyla giriş yaptıkan sonra ilgili formu doldurarak ilanlarını paylaşabilirler.