Lisansüstü Ders Kayıtları ve Diğer İşlemler

by Barış Darcan | Mar 01, 2021
Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans ve Doktora programlarına bu dönem kabul alan yada birinci doneminde ve henüz danışman ataması yapılmamış öğrenciler ders kayıtlarını ve add/drop işlemlerini lisansüstü programları koordinatörü Doç. Dr. Hatice Köse ile aşağıda belirtilen zamanlarda Zoom üzerinden birlikte yapacaktır.

Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans ve Doktora programlarına bu dönem kabul alan yada birinci doneminde ve henüz danışman ataması yapılmamış öğrenciler ders kayıtlarını ve add/drop işlemlerini lisansüstü programları koordinatörü Doç. Dr. Hatice Köse ile aşağıda belirtilen zamanlarda Zoom üzerinden birlikte yapacaktır. Bilimsel hazırlık derslerinin kayıtları da aynı toplantılarda yapılacaktır. Ders planlarınızı danışmanlarınızla birlikte oluşturmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu dönem açılan derslere aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz;

2021 Bahar Lisansüstü Ders Programı  

Bilimsel hazırlık kayıtları için bilimsel hazırlık kayıt formunu (dönem bazında) doldurmanız ve toplantı esnasında hatice.kose@itu.edu.tr adresine iletmeniz gerekmektedir. 

Almanız gereken bilimsel hazırlık derslerine aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz;

Bilgisayar Mühendisliği Lisansüstü Programları Genel Bilgiler

Derslerden muafiyet için daha sonra başvuruda bulunabilirsiniz.

Danışman atamaları için lisansüstü danışman bildirim formunu danışmanınızla birikte doldurup Bilgisayar Mühendisliği Bölümü sekreteri Huriye Kip'e (hkip@itu.edu.tr) e-posta ile gönderebilirsiniz.  

Toplantı bilgileri; 3 Mart Çarşamba 15:30-17:30
Join Zoom Meeting 
Meeting ID: 972 1270 5397
Passcode: 348527 

Leave a comment

İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi

bf-hakkimizda

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği eğitimi, 1980 yılında Elektrik-Elektronik Fakültesi bünyesinde kurulan Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ile başlamıştır. Çağın gereklerine daha uygun bir eğitim verebilmek amacıyla, 1997 yılında Bilgisayar Mühendisliği aynı fakültenin bir bölümü olarak yeniden yapılanmıştır. 2010 yılında Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi'nin kurulmasıyla ilgili program ve bölümler yeni fakülteye aktarılmıştır.

İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi'nin öğrencilerine ve çalışanlarına yönelik belgeleri, iş-staj ilanlarını ve duyuruları barındıran portal'a erişim için tıklayınız.

Fakültemizin öğrencilerine ve mezunlarına yönelik iş, staj, etkinlik v.b. duyuruları paylaşmak isteyen kuruluşlar portal sayfamıza GitHub veya LinkedIn hesabıyla giriş yaptıkan sonra ilgili formu doldurarak ilanlarını paylaşabilirler.